MENÜ
 

+12 Taksit Fırsatı

 

t150 ve Üzeri Kargo Bedava

 

Ücretsiz İade ve Değişim

İade ve Değişim

Online Satış Sitemiz ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için [email protected] adresine e-mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

Online Satış Sitemizde Ürün Değişimi:

Online satış sitemizden satın aldığınız kullanılmamış veya tadilat yapılmamış ürününüzü, teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) işgünü içinde faturanız ile değiştirebilirsiniz. İç giyim, Şort-Mayo, Aksesuar ve Smokin grubu ürünlerde, ürünlerin niteliği itibariyle değişim yapılmamaktadır.

Değişim orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Üründe Alıcı tarafından mutad kullanımı aşan bir kullanım gerçekleştirildiği tespit edildiği taktirde ürününün değişimi gerçekleştirilmez. Bu halde Alıcı’nın cayma hakkı da mevcut değildir.

Satın alma esnasında promosyona hak kazanılmış ise, satışa konu edilmiş ürünün veya verilen siparişin mütemmim cüz’ü niteliğindeki promosyon ürünü, ürünün asıl faturasını ve kargo teslim tutanağı örneğini şirketimize ulaştırmanız gerekmektedir. Promosyon ürün iade edilmez ise, damattween.com tarafından normal satışa konu edilerek müşteriye fatura edilir ve isabet eden bedel tahsil edilir. Tarafımıza ulaşan ürün belirtilen koşulları sağladığı takdirde işleminiz başlatılır.

Değişime konu olan ürünü göndermeden önce, online satış sitemizde yer alan “Değişim ve İade Formu”nu doldurmanız (Bu form 385 Sayılı Vergi Usül Kanunu Genel Tebliği uyarınca zorunludur.), ürünü faturası ile birlikte MNG Kargo ile aşağıda yer alan adrese göndermeniz gerekmektedir.

Ziya Gökalp Mahallesi,

Atatürk Bulvarı No: 106/E

Başakşehir-İstanbul

Alıcı Adı: Orka Tekstil

Değişim ürününüz tarafımıza ulaştığında, uzman ekibimiz tarafından incelenecek değişime uygun görüldüğü takdirde değişim işleminiz başlatılacaktır.

Online satış sitemizden satın alınan sezon ürünleri için, mağazalarımızdan değişim yapılabilmektedir. Ancak mağazalarımızdan satın alınan ürünlerin değişimi online satış sitemizden yapılamamaktadır.

Online satış sitemizden satın alınan Outlet ürünler için, sadece online satış sitemiz üzerinden değişim işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

 

Online Satış Sitemizde Ürün İadesi:

Online satış sitemizden satın aldığınız kullanılmamış veya tadilat yapılmamış ürününüzü, teslim tarihinden itibaren 14 (on dört)  işgünü içinde faturanız ile iade edebilirsiniz. İç giyim, Şort-Mayo, Aksesuar, Smokin grubu ürünlerde, ürünlerin niteliği itibariyle iade yapılmamaktadır.

İade orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Üründe Alıcı tarafından mutad kullanımı aşan bir kullanım gerçekleştirildiğinin tespiti halinde Alıcı’nın cayma hakkı mevcut değildir.  Bu halde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

Satın alma esnasında promosyona hak kazanılmış ise, satışa konu edilmiş ürünün veya verilen siparişin mütemmim cüz’ü niteliğindeki promosyon ürünü, ürünün asıl faturasını ve kargo teslim tutanağı örneğini şirketimize ulaştırmanız gerekmektedir. Promosyon ürün iade edilmez ise, damattween.com tarafından normal satışa konu edilerek müşteriye fatura edilir ve isabet eden bedel tahsil edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Tarafımıza ulaşan ürün belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir.

3 Al 2 Öde kampanyasından yararlanılmış ise, kampanyalı üç ürünün de iade edilmesi zorunludur, kampanyalı üç üründen en az birinin iade edilmemesi durumunda iade edilmeyen ürün veya ürünlerin satış fiyatı toplam alışveriş tutarından mahsup edilir.

İade etmek istediğiniz ürünü göndermeden önce, online satış sitemizde yer alan “Değişim ve İade Formu”nu doldurmanız (Bu form 385 Sayılı Vergi Usül Kanunu Genel Tebliği uyarınca zorunludur.), ürünü faturası ile birlikte aşağıda yer alan adrese göndermeniz gerekmektedir.

Ürün iadelerinde kargo ücreti müşteriye ait olmaktadır.

Ziya Gökalp Mahallesi,

Atatürk Bulvarı No: 106/E

Başakşehir-İstanbul

Alıcı Adı: Orka Tekstil

İade ürününüz tarafımıza ulaştığında, uzman ekibimiz tarafından incelenecek iadeye uygun görüldüğü takdirde iade işleminiz başlatılacaktır. Yasal süre olan 10 işgünü (ürünün elimize ulaşmasından itibaren) içerisinde, ürün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir.