{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
x
Damat Tween Damat Tween mobil uygulamasından devam edin
İndir

Sepet

Kapat
Alışveriş Sepetiniz Boş
Ara Toplam
İndirimli Toplam
- ₺
Toplam (KDV Dahil)
Sepete Git

Damat Tween Kart ile ayrıcalıklarla dolu dünyamıza hoş geldiniz.

Damat Tween Kart’ınızla alışverişin ötesinde bir deneyim yaşarken, artan oranda indirimli alışveriş yaparak, yeniliklerden ve fırsatlardan da öncelikli olarak haberdar olmanın avantajını yaşarsınız. Konforunuza ve şıklığınıza yeni keyifler katacağını umduğumuz Damat Tween Kart’ın sunduğu ayrıcalıkları aşağıda inceleyebilirsiniz. 


DAMAT TWEEN KART AYRICALIKLARI


365 Gün Ayrıcalık


Yeni sezon, sezon indirimi dönemi ayırt etmeksizin anında indirim sistemiyle yıl boyunca avantaj sağlar.


Artan İndirim Oranı


Alışveriş tutarınız yükseldikçe, daha fazla ayrıcalık sunan bir üst tipteki Damat Tween Kart’a sahibi olabilirsiniz. Yeni sezon ürünlerinde kart tipinize göre %40’a varan oranlarda indirim uygulanır. %50 genel indirim ve altındaki oranlarda indirimli ürünlerde ekstra %10 indirim uygulanmaktadır.


Damat Kart İndirim Çeki Sistemi 


Damat Tween Kartınız ile alışverişlerinizde indirim çeki kazanır/kullanır, değerli Damat Kart indirim çeki kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Tüm alışverişlerinizde net alışveriş tutarınızın %1 ‘i tutarında Damat Kart indirim çeki kazanırsınız. Fatura tarihini takip eden 30. Günde alışverişinizin %50’si kadar tutarı Damat Kart indirim çeki ile ödeyebilirsiniz.


Doğum Gününde Ayrıcalık


Doğum tarihinde yapılan alışverişlerde doğum gününe özel Silver

Card, Gold Card, Platınıum Card ve Black Card müşterilerine yeni sezon ürünlerinde %40 indirim, %50’ye kadar indirimli ürünlerde ise +%15 indirim, Black Card müşterilerine yeni sezon ürünlerinde %50, %50’ye kadar indirimli ürünlerde ise +%20 indirim uygular. İndirimli ürünlerde ilave %15 ve %20 indirimler Outlet ürün grubunda geçerli değildir. Diğer kampanyalar ve çeklerle birleştirilemez. İndirimler smokin grubu, fırsat ürünleri, defolu ürünler ve online’da geçerli değildir. İlk Siz Haberdar Olun


Yeniliklerden, indirimlerden, etkinlik ve davetlerimizden, fırsatlardan öncelikli olarak sizi haberdar eder.


Kullanım Kolaylığı


Tek soruda sizi tanır, Damat Tween Kart ayrıcalıklarını uygular.


DAMAT TWEEN KART’A NASIL SAHİP OLABİLİRİM?


Tek seferde net ödeme tutarında 25.000 TL alışveriş yaptığınızda Damat Tween Kart sahibi olabilirsiniz veya 365 gün içinde toplam alışveriş tutarınız net 50.000 TL ‘ye ulaştığında da Damat Tween Kart sahibi olabilirsiniz. Alışverişinize ek olarak Damat Tween Kart programı üyelik sözleşmemizi kabul etmenize istinaden kartınız tanımlanır.


DAMAT TWEEN KART İNDİRİM ORANI NASIL BELİRLENİR?


Damat Tween ve Tween Mono Brand Mağazaları’ndan yapacağınız alışverişlerinizde aşağıdaki indirim oranlarıyla alışveriş imkânı sunan kart tipine sahip olabilirsiniz.


Silver Card


Tek seferde net 25.000 TL 'lik alışveriş tutarında veya 365 gün içinde toplam alışveriş tutarınız net 50.000 TL ‘ye ulaştığında Silver Card sahibi olursunuz. 25.000 TL – 49.999 TL arasındaki yeni sezon alışverişlerinizde %20 indirim,

%50 ve altındaki oranlarda indirimli ürünlerde +%10 indirim uygulanmaktadır. Toplam net alışveriş tutarınız 50.000TL’ye ulaştığında bir üst kart tipine ulaşırsınız.


Gold Card


Silver Card’ınız ile toplam net alışveriş tutarınız 50.000TL’ye ulaştığında Gold Card sahibi olursunuz. 50.000 TL – 99.999 TL arasındaki yeni sezon alışverişlerinizde %25 indirim,

%50 ve altındaki oranlarda indirimli ürünlerde +%10 indirim uygulanmaktadır. Toplam net alışveriş tutarınız 100.000 TL’ye ulaştığında bir üst kart tipine ulaşırsınız.


Platinium Card


Gold Card’ınız ile toplam net alışveriş tutarınız 100.000 TL’ye ulaştığında Platinium Card sahibi olursunuz. 100.000 TL - 199.999 TL arasındaki yeni sezon alışverişlerinizde %30 indirim, %50 ve altındaki oranlarda indirimli ürünlerde + %10 indirim uygulanmaktadır. Toplam net alışveriş tutarınız 200.000 TL’ye ulaştığında bir üst kart tipine ulaşırsınız.


Black Card


Platinium Card’ınız ile toplam net alışveriş tutarınız 200.000 TL’ye ulaştığında Black Card sahibi olursunuz. 200.000 TL ve üzerindeki yeni sezon alışverişlerinizde %40 indirim, %50 ve altındaki oranlarda indirimli ürünlerde + %10 indirim uygulanmaktadır.


DAMAT TWEEN KART TİPİMİN BİR SONRAKİ YIL DA DEVAM ETMESİ İÇİN NE YAPMALIYIM?


Silver Card


Kartınız avantajlarından faydalanmaya devam edebilmeniz için için Silver Card sahibi olduğunuz alışverişinizi takip eden 2 takvim yılı içinde asgari 1 TL tutarında tekrar alışveriş yapmanız gerekmektedir. Alışveriş tutarınız yükseldikçe, daha fazla ayrıcalık sunan bir üst tipteki Damat Tween Kart’a sahibi olabilirsiniz.


Gold Card


Kartınız avantajlarından 1 sonraki yıl da faydalanabilmeniz için Gold Card sahibi olduğunuz alışverişinizi takip eden 365 gün içinde asgari net 50.000 TL tutarında tekrar alışveriş yapmanız gerekmektedir. Alışveriş tutarınız yükseldikçe, daha fazla ayrıcalık sunan bir üst tipteki Damat Tween Kart’a sahibi olabilirsiniz.


Platınıum Card


Kartınız avantajlarından 1 sonraki yıl da faydalanabilmeniz için Platınıum Card sahibi olduğunuz alışverişinizi takip eden 365 gün içinde asgari net 100.000 TL tutarında tekrar alışveriş yapmanız gerekmektedir. Alışveriş tutarınız yükseldikçe, daha fazla ayrıcalık sunan bir üst tipteki Damat Tween Kart’a sahibi olabilirsiniz.


Black Card


Kartınız avantajlarından 1 sonraki yıl da faydalanabilmeniz için Black Card sahibi olduğunuz alışverişinizi takip eden 365 gün içinde asgari net 200.000 TL tutarında tekrar alışveriş yapmanız gerekmektedir.


S.S.S.


Damat Tween ve Tween Mağazaları’nda geçerlidir, www.damattween.com ‘dan yapılan alışverişler kapsam dışındadır.


Outlet ürünlerde kart indirimi uygulanmaz ancak outlet ürün alışverişi toplam müşteri cirosuna eklenir.


Damat Kart İndirim Çeki Kazanım ve Kullanımı Outlet grubu ürünlerde gerçekleşmez.


Müşterinin ödemiş olduğu tutarda Damat Kart indirim çeki kullanırken- alışverişte kalan tutar üzerinden yine Damat Kart İndirim Çeki kazandıracaktır.


Yeni sezon ürünlerinde %50 genel indirimin üzerine çıkıldığında DAMAT KART İNDİRİM ÇEKİ kazandırılır.


%50 ve üzeri indirimli ürünlerde Damat Kart İndirim Çeki kullanılamaz. %50 ve altındaki oranlarda indirimli ürünlerde kullanabilirsiniz.


İade ve değişim işleminde; kazanılan Damat Kart indirim çeki geri alınır, yeni alınan ürünün tutarına istinaden yeniden indirim çeki kazanımı gerçekleşir.


İade ve değişim işleminde; iade işlemi yapılacak ürün Damat Kart indirim çeki ile ödendi ise indirim çeki müşterinin hesabına geri yüklenir, diğer ödeme araçları ile tahsil edilen tutar müşteriye iade edilir. Yalnızca bireysel müşteriler kart sahibi olabilir, firma adına kart sahibi olunamaz.


Yalnızca nakit ve banka kartı ile ödemede Damat Kart indirim çeki kazanılır.


Damat Kart İndirim Çeki nakite çevrilemez. 1 Damat Kart İndirim Çeki = 1 TL’dir.


Hediye çeki (Gift Card) ve ürün iadesine istinaden düzenlenmiş olan gider pusulası ile yapılan alışverişler Damat damat Kart programına dahil değildir. İndirim çeki kazanılmaz/kullanılmaz, kart indirimi uygulanmaz. Kazandığınız Damat Kart indirim çeklerinizi indirim çeki kazandığınız alışverişinizi takip eden 30. günde kullanabilirsiniz.


Kart avantajları diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Kart indiriminin geçerli olduğu kampanyalar ile indirim çeki kazanım/kullanımının mümkün olduğu kampanyalar ilgili kampanya detaylarında belirtilmektedir. Kazanılan Damat Kart İndirim Çeki kazandığı tarihten itibaren 365 gün geçerli olacaktır.


İndirim dönemi; kart sahibi olmaya hak kazandığınız alışverişinizi takip eden 365 günlük dönemdir.


Damat Tween Kart kişiye özeldir. Başkası tarafından kullanılamaz veya devredilemez.


Damat Tween Kart’ı kullanan ile ödeme yapan aynı kişi olmak zorundadır. Damat Tween, tek taraflı olarak Damat Tween Kart’ı iptal etme ve güncelleme hakkına sahiptir. 


Müşteri, bu taktirde Damat Tween’den herhangi bir talepte bulunamayacağını peşinen kabul etmiştir.


DAMAT TWEEN, bu site' de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.