{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
x
Damat Tween Damat Tween mobil uygulamasından devam edin
İndir
3

Gömlek

179 Ürün En İlgililere Göre Sıralandı
Damat Tween Gömlek Modelleri

Gömlek kullanılan kombinlerde hem şık hem de rahat kalmak mümkün mü? Damat Tween erkek gömlek modelleri ile evet! Erkek giyimde bu anlamda zoru başaran Damat Tween şıklığı ve konforu bir arada sunan gömlek modelleri ile güçlü bir koleksiyon oluşturuyor. Kaliteli kumaşlarla tasarlanan gömlek modellerimiz stil sahibi görünümünüzü desteklerken, kullanım konforu ile de Damat Tween duruşunu ortaya koyuyor.

Kullanıcıya kusursuz bir görünüm sunmayı hedeflerken rahatlığı da es geçmeyen Damat Tween, şıklığı garantileyen gömlek modelleri ile sizleri bekliyor.

Damat Tween Gömleklerinin Özellikleri

Oldukça geniş bir koleksiyon sunan Damat Tween gömlek modelleri göz alıcı tasarımları, kaliteli kumaş yapıları ve her bedene uygun mükemmel kalıplarıyla bu alanda benzersiz bir tavır sergiliyor. Tüm detayları ile özel olarak tasarlanan ürünler kusursuz ve dayanıklı bir kullanım sunarak erkeklerin favori gömlek markası oluyor. 

%100 pamuk kumaş, pamuk ve elastan karışımlı kumaşlar, nefes alabilen doğal esneklik sunan kumaşlar ve su geçirmez, kırışmaz özellikler Damat Tween gömlek modellerinin ana özelliklerini oluşturuyor. Yarım İtalyan yaka, düğmeli yaka, tam İtalyan yaka, hakim yaka gibi farklı yaka stillerini bulabileceğiniz modeller, düz renk veya desenli tasarımları ile de özgün bir duruş sergilemenizi sağlıyor. Gün boyu süren bir şıklık ve konfor için Damat Tween gömlek modelleriyle stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Her Sezon Moda, Her Kullanımda Rahat: Damat Tween Zahmetsiz Gömlekler

İnovatif bakış açısını ürünlerine yansıtan Damat Tween zahmetsiz gömlekleriyle dikkat çekiyor. Gömleğe yenilikçi bir form kazandırarak her an temiz ve yeni ütülenmiş bir görünüm sunan gömlek modellerini tasarlıyor. Gömlek kullanımının en büyük handikabı giymeden önceki ütü hazırlığı ve giydikten sonra bu ütülü halin kırışmadan devam etmesi. Seyahat veya gün sonu devam edecek etkinlikler için zahmetsiz gömlekler en şık seçim! 3 farklı çeşidi bulunan zahmetsiz gömlek modelimizi gelin biraz daha yakından tanıyın:

  • Nanocare Gömlek Modelleri: Su itici özelliği ile dikkat çeken Nanocare gömlek, dünyanın en kaliteli uzun elyaf Mısır Giza pamuğundan elde edilen ipliklerden üretiliyor. Yıkamaya karşı uzun süre dayanıklılık gösteriyor. 4 mevsim giyilebilir olan Nanocare gömlekler slim, comfort ve long kalıpları ile farklı model seçeneklerini de sizlere sunuyor.
  • Travel Gömlek Modelleri: Kırışmazlık özelliğine sahip travel gömlekler easy to iron işlemi sayesinde her an yeni ütülenmiş gibi görünen bir gömlek görünümü yaratıyor. Gömlek kırışmalarını ortadan kaldıran travel gömlekler ile her an iddialı bir stile imza atabilirsiniz.
  • Easycare Gömlek Modelleri: Yıkama sonrası ütü kolaylığı sağlayan easy care teknolojisi bu gömleklerin buruşukluğunu azaltarak, ütüleme işlemini daha konforlu bir hale getiriyor. Kolay bakım özelliği size zamandan kazandırıyor, aynı zamanda gün boyu rahatlık sağlıyor.

Yeni Sezonun Favorisi: Damat Örme Gömlekler

Bu sezon konforun yükselişi teması ile hazırlanan Damat örme gömlek modelleri üzerinizde yokmuş hissi yaşatıyor. Süper ince merserize pamuktan üretilen bu gömlekler, örme kumaşın doğal elastikiyeti ve kumaşın inceliği ile buluşturuyor. İlkbahar ve yaz koleksiyonunda farklı renk seçenekleri sunan örme gömleklerimiz casual kombinlerin aranılan parçası olmaya aday!

Damat Tween ile Alışılmış Modellerin Dışına Çıkın!

Gömleksiz bir erkek gardırobu düşünemiyoruz. Damat Tween gömlek modeli olmayan bir gardırobu ise şıklığın bir adım gerisinde kaldığını belirtmek istiyoruz. Konfor ve rahatlığı da ön planda tutan Damat Tween gömlek modellerini tercih ederek stilinizde şıklığı garantileyin!

Hemen gömlek modellerimizi inceleyerek alışverişe başlayın, daha fazla erkek görmek modelleri seçeneği isterseniz de her sezon yenilenen koleksiyonumuzu ziyaret edebilirsiniz.

