{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
x
Damat Tween Damat Tween mobil uygulamasından devam edin
İndir
265

WEDDING

47 Ürün En İlgililere Göre Sıralandı
Damat Tween Wedding

Klasik Kesim Smokin Modelleri, Smokin Gömlekleri ve Aksesuarları

Damat Tween usta terziliği Ceremony koleksiyonunda çıtayı yükseltiyor. Sipariş üzerine tasarlanmış gibi üzerinize tam oturan smokinleri ile özel davetleri ve şık düğünleri kusursuz kılıyor. Klasik kesim smokin modelleri, smokin gömlekleri ve aksesuarlarından oluşan wedding sayfamız Damat erkeğini en güzel gününde yalnız bırakmıyor.

Düğün Hazırlığında Damat Adaylarının Vazgeçilmez Adresi!

Düğün hazırlıkları yapılırken damat adaylarının aradığı şıklık ve ayrıcalıklı görünüm Damat Tween smokinlerinde hayat buluyor. Smokin takım elbise modellerinden smokin aksesuarlarına, smokin gömleklerinden ayakkabılara kadar düğün gününde ihtiyacınız olabilecek tüm her şey Damat Tween Wedding sayfamızda sizleri bekliyor.

Her Detayı ile Özenle Hazırlanan Smokin Damatlıklar

Düğün planları yapılırken öncelik verilen ve özen gerektiren konuların başında smokin damatlık modelleri geliyor. Her ne kadar düğün günü ilk ilgi odağı gelinlerde olsa da iyi bir smokin takım ile damatlar da dikkatleri üzerine çekebiliyor. Bunun için kumaş, materyal, tasarım ve doğru marka ile hazırlık yapmak oldukça önem taşıyor. Damat Tween smokin takım elbiseler şıklığın en karizmatik halini sizlere sunan bir koleksiyon ile sizi bu özel günde yalnız bırakmıyor. İyi bir smokin takım elbise düğün gününüzde etkileyici bir görünüm sunmasının yanı sıra yıllarca hatırlanacak iyi anıların da çıkış noktası oluyor. İçerisinde kendinizi rahat hissedeceğiniz smokin takımlarımız farklı renk seçenekleri ile her türlü düğün konseptine de hitap ediyor.

Smokin Takımınızı Tamamlayacak Birbirinden Şık Aksesuarlar

Damat adayları için en önemli ayrıntılardan biri de aksesuar seçimidir. Damatlık takımınız ne kadar özenli ise onu tamamlayacak aksesuarlar da bir o kadar şık olmalıdır. Papyondan kuşağa, yaka çiçeğinden mendil seçimine her bir detay düğün konseptine uygun olarak seçilmelidir. Zarif ve sade görünümleri ile Damat Tween smokin aksesuarları düğün stilinizi en iyi şekilde tamamlar.

Son Adım: Damat Tween Smokin Ayakkabıları

Tüm gün koşuşturacağınız, dans edeceğiniz özel gününüz için belki de en önemli aşama ayakkabı seçimi olacak. Smokin ayakkabısı almadan önce tüm günü ayakta geçireceğinizi hesaba katarak rahatlıktan ödün vermeyeceğiniz modelleri seçmeye dikkat etmelisiniz. Damat Tween smokin ayakkabı modelleri şıklığı ile kombinlerinize ışıltı katarken rahatlığı ile de gün boyu konforu hissetmenizi sağlamak için özel olarak üretilmiştir. Rugan smokin ayakkabılarımız ile özel günlerinizde stilinizi en iyi şekilde tamamlayabilir, tüm gün keyifle hareket edebilirsiniz.

Damat Tween Damatlık Fiyatları

Smokin damatlık fiyatları damat adaylarının favori adresi Damat Tween’de ulaşılabilir lüksü online’da sizlerle buluşturuyor. Özel gün ve kutlamalarınızda tarzınıza yepyeni bir görünüm katacak damatlık modellerimizi hemen incelemeye başlayın.

