{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
x
Damat Tween Damat Tween mobil uygulamasından devam edin
İndir

Sepet

Kapat
Alışveriş Sepetiniz Boş
Ara Toplam
İndirimli Toplam
- ₺
Toplam (KDV Dahil)
Sepete Git

JOIN THE CYCLE

“Daha yaşanabilir bir dünya” için Sürdürülebilir Moda Ürünlerini Destekliyoruz
 ve

35. yılımıza özel 

sürdürülebilir tişört ile doğaya dönüş

 yolculuğunu başlatıyoruz!


Damat Tween olarak, sürdürülebilir moda anlayışını, 90’lı yıllarda ürettiğimiz tişörtleri geri dönüşümden elde edilen kumaşlardan yeniden üreterek vurguluyoruz. 35. Kuruluş yıldönümümüz şerefine öncü bir adım attığımız bu yeniden üretim yolculuğunda; basic tişörtlerimiz, bu kez sürdürülebilir kumaşlardan yeniden üretilerek karşınıza çıkıyor.

Tükettiğimiz doğal kaynakları sürdürülebilir kılarak gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmayı hem global bir marka hem de insan olmanın bir sorumluluğu olarak görüyoruz. Yıllar önce ürettiğimiz tişörtleri, doğaya bırakılan pet şişelerin toplanarak ipliğe dönüştürülmesi ile oluşturulan kumaşlardan yeniden ürettik. Bu tişörtlerle, hem 35 yıllık köklü geçmişimizi kutluyor hem de 2025 yılında koleksiyonlarımızın yüzde 80’ini sürdürülebilir kumaşlardan üretme hedefimizi sizlere duyurmak istiyoruz. İyiye doğru değişim ve dönüşümü başlatan yeni yöntemlere, üretimlerimizde daha sık yer vererek yaşadığımız gezegeni daha iyi bir yer haline getirmeye çalışacağız.

Dünyamızın geleceğinin daha iyiye doğru değişimi için birlikte hareket etmemiz gerekiyor.

Sınırlı sayıda üretilen “sürdürülebilir” tişörtler, Damat Tween mağazalarında ve damattween.com sitesinde sizleri bekliyor! Siz de bu değişimi desteklemek isterseniz tekstil atıklarını azaltan sürdürülebilir tişörtlerimizi alarak doğaya katkı sağlayabilirsiniz.