{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
x
Damat Tween Damat Tween mobil uygulamasından devam edin
İndir

ERKEK MODASINDA DİJİTAL RÖNESANS DEVRİMİ

Yeni sezon Damat Tween Koleksiyonu, bakış açısını dijital yeniliklere çevirerek yeni ve genç kitlelere ulaşmayı amaçlıyor. Ekolojik dengeyi koruyan daha sürdürülebilir bir yaşam vaadini vurgulayan bu yeni koleksiyonda tekno kumaşlı ve inovatif bir terzilik anlayışıyla öne çıkan parçalar, özgür ve eğlenceli bir bakış açısıyla yorumlanan ürünler sizleri bekliyor. Sınırları ortadan kaldıran özgün ve çok yönlü stillere hazır olun!

Akıllı Gardırop

Odak noktasına çeşitliliği koyduğumuz bu yeni koleksiyonda casual detaylar formal görünümlere entegre edilerek formal ürünlerin daha rahat kullanımı sağlanıyor. Çok yönlü kullanım imkanı sunan örme grubu ürünler ve trikolar koleksiyonun öne çıkan parçaları oluyor. Her ortamda giyilebilir çok amaçlı ürünler bu sezon akıllı gardırop konseptinin altını çiziyor.

Bu Renge Dikkat: Zencefil Rengi ve Tonları

Triko, sweatshirt ve ceketlerde zencefil rengi, yanık turuncular, tütün ve bisküvi tonları bu sezonun öne çıkan renkleri oluyor. Kombinlere dinamik bir hava katan bu renkler birbirinden zıt farklı parçalarla bir arada kullanılarak modada özgürlük dönemini başlatıyor.

Katmanlı Giyimin Öne Çıkan Parçası Kaşmir Palto Koleksiyonu

Damat Palto koleksiyonları kumaş ve kalıp olarak «lüks» kavramıyla bütünleşiyor.Kusursuz kalıplarla buluşturduğumuz «Kaşmir Kumaş» «Ulaşılabilir lüks» kavramıyla sizlere sunuluyor.