{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
x
Damat Tween Damat Tween mobil uygulamasından devam edin
İndir
APP'E ÖZEL KARGO BEDAVA
logo

Sepet

Kapat
Alışveriş Sepetiniz Boş
Toplam
Sepete Git

Covid 19 Önlemlerimiz

COVID-19 Pandemi Süresince Aldığımız Önlemler

Damat Tween olarak, Türkiye ve yurtdışındaki mağazalarımızla birlikte COVID-19’un yarattığı durumu, önemle ciddiye alıyoruz. Bu hassas dönemde önceliğimizin, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güvenliği olduğundan emin olabilirsiniz. Bu kapsamda hayata geçirdiğimiz bazı uygulamalarımızla ilgili sizlere bilgi vermek isteriz.

Pandemi tedbirleri süresince satın almış olduğunuz ürününüz için, iade ve değişim koşulları çerçevesinde, 30 gün süreyle iade ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz. Ürün iade ve değişim işlemlerinizde MNG Kargo ile karşı ödemeli olarak iptal/iade işlemlerinizde alacağınız gönderi koduyla yapabilirsiniz. İade kodu ile gönderilmeyen tüm siparişler için kargo ücreti, müşterilerimiz tarafından ödenmektedir.

 

Tüm ekibimize uzman doktorlar tarafından covid testleri uygulanmakta, hijyen, farkındalık ve yapılması gereken önlemler hakkında eğitim verilmektedir. Çalışma ortamı düzenli dezenfekte edilmektedir.   Gönderilen tüm ürünler kargoya verilmeden önce dezenfekte edilmekte ve sonrasında paketlenmektedir.

Personel Sağlık Bakanlığı Bilimsel Danışma Kurulu tarafından hazırlanan Covid-19 Salgın Yönetimi kurallarına uygun şekilde vardiyalı olarak çalışmaktadır ve bu süreçten dolayı kargo hazırlıkları, iade – değişim süreçlerin de gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu süreçte hoşgörünüzü rica ediyor, siparişlerinizi en kısa sürede teslim etmek üzere gereken hassasiyeti gösterdiğimizi bilmenizi isteriz.

Damat Tween Müşteri Hizmetleri