{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
x
Damat Tween Damat Tween mobil uygulamasından devam edin
İndir
APP'E ÖZEL KARGO BEDAVA
logo

Sepet

Kapat
Alışveriş Sepetiniz Boş
Toplam
Sepete Git
Koleksiyon

Oyunun Yeni Kuralları: Kusursuz Düet

Modaya her sezon yeni bir bakış getiren Damat Tween, kalıpları yıkan yepyeni bir koleksiyon ile karşınızda. 35. Yıla özel olarak erkek giyimini yeniden yorumlayan bu koleksiyon modada özgürlüğü vurgulayan tasarımlarıyla sizlerle. Uluslararası moda sektörüne yön veren dijital rönesansa bir selam niteliğindeki yeni koleksiyonumuz cinsiyetler ötesi, çağdaş bir yaşam stilinin kapılarını aralıyor.

2021-22 Sonbahar / Kış koleksiyonu değişimin ve ön yargıları kırmanın kaçınılmaz olduğu günümüzde sizi kendi dünyanızı ve oyun alanınızı yaratmaya davet ediyor!

Yeni Oyun Alanın: Blazer Ceket

Kıyafetler artık bizi bir kalıba sokmuyor!

Bakış açısını dünyanın yeni kurallarına; genç jenerasyonun ilgi ve heyecan alanına çeviren Damat Tween 2021-22 Sonbahar / Kış koleksiyonunda yeni ve genç kitlelere ulaşmak için güncel iş birliklerine gidiyor.

Bu sezonun dikkat çeken parçası cinsiyet ayrımı yapmayan blazer ceketlerimiz oluyor. Oversize tasarımları ile herkese konforu ve şıklığı bir arada sunan ceketlerimiz yumuşak kumaşları, çok yönlü kullanımları ve yenilikçi formlarıyla erkek gardırobunu kadınlara açıyor. Geleneği yıkmayı seven, değişimi başlatan ve kuralları sadece sizin belirlediğiniz bir tarza hazır olun; Damat Tween Ceketler ile kişiye özel stiller geliyor, ezberler bozuluyor!

“Bol Bol” Yenilik: Rahat Kalıplara Tarzınızda Yer Açın!

Geleneksel olarak cinsiyetlendirilmiş kumaşlar yeniden yorumlanıyor.

Oversize kalıplara sahip gömlek ve tişörtlerimiz şimdi kadınların da gardırobunu süslüyor!

Güncellenmiş rahat kalıplarla üretilen yeni sezon ürünlerimiz bu koleksiyonda yaşsız, zamansız, mevsimsiz ve cinsiyetsiz!

Hem formal hem casual kombinlenebilme özelliği sunan oversize kalıplara sahip gömlek ve tişörtlerimizle gün boyu konforun keyfini çıkarın.

Stil Oyununu Genişletiyoruz!

Ortak anlar, anılar, paylaştıkça yakınlaşan bağlar… Şimdi buna bir yenisini ekleme zamanı! Gardırobunuzun ortak parçaları ile yepyeni hikayelere ve maceralara hazır olun! “Bu sezon Damat Tween ile paylaşacak çok şey var!” mottosu ile hareket ettiğimiz koleksiyonumuzdan favorilerinizi seçmeye başlayın.  

İşlevsel formları tercih ettiğimiz yeni koleksiyonumuzda, hiper verimlilik baz alınarak “farkındalık” sahibi üretimden ve sürdürülebilirlik odaklı zamansız parçaları, tekno kumaşlı ve inovatif bir terzilik anlayışıyla öne çıkan ürünleri, sezonun trend renklerini bulacaksınız. Sizi özgür ruhlu ve eğlenceli bir stil oyununa davet eden koleksiyonumuzu hemen inceleyin, stil oyununu Damat Tween ile genişletin.